0903 613 942
Autofólie bez demontáže skiel

Fólie na budovy

Protislnečné - Výrazná úspora. Rýchla návratnosť. Múdra investícia.

Protislnečné fólie LLumar sú určené na domáce a komerčné aplikácie, v priestoroch, ktoré sú vystavené vysokým dávkam ultrafialových lúčov a žiarenia, a tým nebezpečenstvu blednutia materiálov v interiéri. Určené sú zároveň pre priestory, kde je nutné strážiť energetickú úspornosť, a zároveň je prínosom nový interérový design, ktorý aplikáciou protislnečných fólií vznikne. Architektonické protislnečné fólie LLumar zabezpečujú:

  • Nižšie nároky na energiu – Okenné fólie LLumar znižujú straty tepla cez okenné sklá tým, že zlepšujú izolačnosť skiel až o 92 percent. V teplejších klimatických pásmach naopak znižujú potreby energie na klimatizáciu miestností práve tým, že odrážajú slnečné teplo a znižujú jeho prestup do miestnosti až o 82%.
  • Blokujú horúčavu a žiarenie – Okenné fólie Lumar pomáhajú vyrovnávať teplotnú nerovnováhu v budove, zvyšujúc komfort a nepríjemný slnečný jas.
  • Znižujú blednutie materiálov – Okenné fólie LLumar zabraňujú vniknutiu až 99% škodlivých ultrafialových lúčov spôsobujúcich blednutie textílií, zariadenia a tovaru vystaveného vo výkladoch obchodov.
  • Zlepšujú vzhľad – Okenné fólie LLumar dávajú nový vzľad fasádam budov , ktoré získavajú vyšší štandard za relatívne nízku cenu oproti štandardným rekonštrukčným prácam. Ich aplikácia je možná za plnej prevádzky administratívnych i obytných budov.
  • Zvyšujú štandard súkromia – Okenné fólie LLumar púšťajú svetlo do miestnosti ale zároveň poskytujú súkromie počas dňa. Na to sú určené rôzne typy matných fólií a fólií dekoratívnych.

Bezpečnostné - fólie LLumar Vás chránia pred tým, čo nečakáte.

Svet vonku je nebezpečný. Búrky, zemetrasenia, výbuchy či vandalizmus — prírodné aj ľudské živly môžu spôsobiť nielen materiálne škody, ale aj ujmu na zdraví.

Chráňte to, na čom Vám záleží s bezpečnostnými fóliami LLumar. Vyrobené z priehľadného polysterového prvku, poskytujú tenkú a transparentnú ochrannú bariéru pred týmito hrozbami.

Bezpečnostné fólie LLumar Vás chránia pred nasledujúcimi hrozbami:

  • Počasie a výbuchy – pomáha znižovať poškodenie a pravdepodobnosť zranenia z lietajúceho skla
  • Násilné vniknutie – výrazne komplikuje zlodejom rozbiť okno a ukradnúť, čo majú na dosah
  • Grafity – keď udrú vandali, transparentná fólia sa jednoucho odlepí spolu s grafity

Cenník

Ceny našich služieb sa odvíjajú od veľkosti ošetrovanej plochy, typu fólie či rozsahu vynaloženej práce. V prípade konkrétnejšej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.

Máte záujem o okenné fólie?

Máte akékoľvek otázky ohľadom našich služieb? Nech sa páči, napíšte nám.

Kontaktujte nás

Galéria